Menu
 

Bestuur

EHBO Vereniging Dokkum

De EHBO Vereniging Dokkum is een organisatie die is opgericht op 2 februari 1963 en is lid van de Koninklijke Vereniging voor EHBO. Haar doelstellingen zijn het organiseren van lessen in Eerste Hulp, EHBO-hulpverlening en AED aan beginners en gevorderden.

Voorzitter
Rienk Prins
e-mail: voorzitter@ehbodokkum.nl

Secretariaat
Vacant
e-mail: secretariaat@ehbodokkum.nl

Penningmeester
Vacant
e-mail: penningmeester@ehbodokkum.nl

Coördinatie Hulpverlening / Webbeheer
Vacant
e-mail: hulpverlening@ehbodokkum.nl

Materiaalbeheer
Vacant
e-mail: materiaalbeheer@ehbodokkum.nl

Algemeen bestuurslid
Vacant
e-mail: bestuur@ehbodokkum.nl

Algemeen bestuurslid
Vacant
e-mail: administratie@ehbodokkum.nl